MKiDN dba o ochronę prywatności użytkowników i bezpieczeństwa przetwarzania ich danych osobowych oraz stosuje odpowiednie rozwiązania technologiczne zapobiegające ingerencji osób trzecich w prywatność użytkowników. Używamy także plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności
[Zamknij]

Promocja powstałych dzieł w ramach projektu "Brumba - jedność słowa z przestrzenią zapisu. Cykl wydawnictw liberackich"

Dnia 10.10.2015 r. odbędzie się koncert islandzkiego duetu Panos from Komodo i polskiego zespołu 3moonboys w Oslo. Jest to pierwszym działanie promocyjne w ramach projktu pt. "Brumba - jedność słowa z przestrzenią zapisu. Cykl wydawnictw liberackich". Serdecznei zapraszamy!

Koncert odbędzie się w klubie MAXITAXI. Start o godzinie 20.00. Serdecznie zapraszamy do udziału.

Projekt finansowany ze środków funduszy norweskich i EOG, pochodzących z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii oraz środków krajowych.

Logo projektu

Wstecz