MKiDN dba o ochronę prywatności użytkowników i bezpieczeństwa przetwarzania ich danych osobowych oraz stosuje odpowiednie rozwiązania technologiczne zapobiegające ingerencji osób trzecich w prywatność użytkowników. Używamy także plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności
[Zamknij]

"digital_ia 2015" – główne wydarzenia festiwalu sztuki digitalnej!

W dniach 23-24 października 2015 roku w Szczecinie odbędą się główne wydarzenia projektu „digital_ia 2015“. Projekt realizowany jest przez Dom Kultury 13 Muz wraz z partnerem norweskim PIKSEL Satellite.

Festiwal dotyczy zagadnienia sztuki nowych mediów i stanowi platformę do prezentacji zjawisk zachodzących na tym obszarze. W festiwalu udział wezmą artyści sztuk wizualnych i digitalnych, naukowcy, medioznawcy, inżynierowie. Głównym hasłem tegorocznej edycji festiwalu jest re_manufact. Kuratorami festiwalu jest duet Felix Hardmood Beck oraz Regina Tetens.
 
W ramach głównych wydarzeń tygodnia festiwalowego znajdą się trzy wystawy, koncerty, warsztaty, pokaz filmów „The Best of Ars Electronica Animation” oraz debata „Design(ing) Future”.
 
Szczegółowy program wydarzeń projektowych dostępny jest na stronie: http://digitalia.art.pl/pl/76/program.
Wstecz